Programma

20. JUBILARNI MEÐUNARODNI FESTIVAL

KOMORNOG TEATRA

ZLATNI LAV UMAG – LEONE D’ORO UMAGO

SRECA JE (PRE)ŽIVJETI / LA FORTUNA STA NEL (SOPRA)VIVERE

Od 24.06. do 28.06.2019.

20th International Festival of Chamber Theatre Golden Lion Umag

20° del Festival Internazionale di sezione Teatro Leone d’oro Umago

Scarica il programma in formato pdf 261 KB

Scarica il catalogo in formato pdf 1,61 MB

Predstave festivala (scena kazališta)

Spettacoli(scena del teatro civico)

The performances Festival (theater scene)

DAN
GIORNO
DAY

SATI
ORE
HOURS

TEATAR
TEATRO
THEATER

PREDSTAVA
SPETTACOLI
PERFORMANCE

AUTOR I REDATELJ
AUTORE E REGIA
AUTHOR AND DIRECTOR

Nedjelja

Domenica

Sunday

23.06.

17:00 – 20:00

GRADSKA VJEĆNICA UMAG, UMAGO

Simpozij: Doprinos Zlatnog lava u kazališnoj kulturi Republike Hrvatske
Simposio: Contributo del Leone d’oro nella cultura teatrale della Repubblica di Croazia
Predavaci / Docenti: Maja Gregl (Zagreb), Ivana Šojat (Osijek), Danilo Rošker (Maribor),
Nataša Barbara Gracnar (Ljubljana), Rok Andres (Ljubljana), Jasna Jakovljevic (Varaždin),
Kostadinska Velkovska (Zagreb), Slobodan Jokic / Dan Oki (Split),
Vera Pavicic (Buje), Marianna Jelicich Buic (Buje), Iazslanici Grada Umaga i Istarske županije

Ponedjeljak

Lunedi

Monday

24.06.

17:00 – 20:00

Simpozij: Doprinos Zlatnog lava u kazališnoj kulturi Republike Hrvatske – drugi dan
Simposio: Contributo del Leone d’oro nella cultura teatrale della Repubblica di Croazia – secondo giorno

20:00

*Ceremonijal svecanog otvaranja festivala u gradskoj palaci / Cerimonia d’apertura solenne del festival sulla scena del teatro
Voditeljica programa: Nela Kocsis, glumica, specijalna gošca: Olga Kaminska, sporanistica Kiev, Rijeka

20:45

UMAG

OTVARANJE IZLOŽBE «DRUG A CIJI» SLIKARSKE RADIONICE ZA DJECU S TUR
UDRUGE PRUŽAM TI RUKU (PRIZEMNI MULTIMEDIJALNI PROSTOR POU)

21:00

UMAG

MESTNO GLEDALIŠCE LJUBLJANSKO

LJUBLJANA, SVN

Nikole Beckwith

Nataša Barbara Gracner

Utorak

Martedi

Tuesday

25.06.

21:00

UMAG

ŠKUC, CANKARJEV DOM, ZAVOD KOLAŽ

Ljubljana, SVN

Martin Sherman

Alen Jelen

Srijeda

Marcoledi

Wednesday

26.06.

21:00

UMAG

HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U VARAŽDINU

Varaždin. HR

Stanislaw Ignacy Witkiewicz

Jasmin Novljakovic

Četvrtak

Giovedi

Thursday

27.06.

21:00

UMAG

GLEDALIŠCE KOPER / TEATRO CAPODISTRIA

SLOVENSKO NARODNO GLEDALIŠCE NOVA GORICA

Koper/ Nova gorica. SVN

Francesco Randazzo

Nenni Delmestre

Petak

Venerdi

Friday

28.06.

21:00

UMAG

ISTARSKO NARODNO KAZALIŠTE

GRADSKO KAZALIŠTE PULA

Pula, HR

Luka Mihovilovic

Luka Mihovilovic

Subota

Sabato

Saturday

29.06.

20:00

UMAG, TRG SLOBODE

SVECANO ZATVARANJE FESTIVALA / CHIUSURA SOLENNE DEL FESTIVAL

*Organizator zadržava pravo izmjene programa

Scarica il programma in formato pdf 261 KB

Scarica il catalogo in formato pdf 1,61 MB