Program

20. JUBILARNI MEÐUNARODNI FESTIVAL

KOMORNOG TEATRA

ZLATNI LAV UMAG – LEONE D’ORO UMAGO

SRECA JE (PRE)ŽIVJETI / LA FORTUNA STA NEL (SOPRA)VIVERE

Od 24.06. do 28.06.2019.

20th International Festival of Chamber Theatre Golden Lion Umag

20° del Festival Internazionale di sezione Teatro Leone d’oro Umago

Preuzmi program u pdf formatu 261 KB

Preuzmi katalog u pdf formatu 1,61 MB

Predstave festivala (scena kazališta)

Spettacoli(scena del teatro civico)

The performances Festival (theater scene)

DAN
GIORNO
DAY

SATI
ORE
HOURS

TEATAR
TEATRO
THEATER

PREDSTAVA
SPETTACOLI
PERFORMANCE

AUTOR I REDATELJ
AUTORE E REGIA
AUTHOR AND DIRECTOR

Nedjelja

Domenica

Sunday

23.06.

17:00 – 20:00

GRADSKA VJEĆNICA UMAG, UMAGO

Simpozij: Doprinos Zlatnog lava u kazališnoj kulturi Republike Hrvatske
Simposio: Contributo del Leone d’oro nella cultura teatrale della Repubblica di Croazia
Predavaci / Docenti: Maja Gregl (Zagreb), Ivana Šojat (Osijek), Danilo Rošker (Maribor),
Nataša Barbara Gracnar (Ljubljana), Rok Andres (Ljubljana), Jasna Jakovljevic (Varaždin),
Kostadinska Velkovska (Zagreb), Slobodan Jokic / Dan Oki (Split),
Vera Pavicic (Buje), Marianna Jelicich Buic (Buje), Iazslanici Grada Umaga i Istarske županije

Ponedjeljak

Lunedi

Monday

24.06.

17:00 – 20:00

Simpozij: Doprinos Zlatnog lava u kazališnoj kulturi Republike Hrvatske – drugi dan
Simposio: Contributo del Leone d’oro nella cultura teatrale della Repubblica di Croazia – secondo giorno

20:00

*Ceremonijal svecanog otvaranja festivala u gradskoj palaci / Cerimonia d’apertura solenne del festival sulla scena del teatro
Voditeljica programa: Nela Kocsis, glumica, specijalna gošca: Olga Kaminska, sporanistica Kiev, Rijeka

20:45

UMAG

OTVARANJE IZLOŽBE «DRUG A CIJI» SLIKARSKE RADIONICE ZA DJECU S TUR
UDRUGE PRUŽAM TI RUKU (PRIZEMNI MULTIMEDIJALNI PROSTOR POU)

21:00

UMAG

MESTNO GLEDALIŠCE LJUBLJANSKO

LJUBLJANA, SVN

Nikole Beckwith

Nataša Barbara Gracner

Utorak

Martedi

Tuesday

25.06.

21:00

UMAG

ŠKUC, CANKARJEV DOM, ZAVOD KOLAŽ

Ljubljana, SVN

Martin Sherman

Alen Jelen

Srijeda

Marcoledi

Wednesday

26.06.

21:00

UMAG

HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U VARAŽDINU

Varaždin. HR

Stanislaw Ignacy Witkiewicz

Jasmin Novljakovic

Četvrtak

Giovedi

Thursday

27.06.

21:00

UMAG

GLEDALIŠCE KOPER / TEATRO CAPODISTRIA

SLOVENSKO NARODNO GLEDALIŠCE NOVA GORICA

Koper/ Nova gorica. SVN

Francesco Randazzo

Nenni Delmestre

Petak

Venerdi

Friday

28.06.

21:00

UMAG

ISTARSKO NARODNO KAZALIŠTE

GRADSKO KAZALIŠTE PULA

Pula, HR

Luka Mihovilovic

Luka Mihovilovic

Subota

Sabato

Saturday

29.06.

20:00

UMAG, TRG SLOBODE

SVECANO ZATVARANJE FESTIVALA / CHIUSURA SOLENNE DEL FESTIVAL

** Organizator zadržava pravo izmjene programa i lokacije izvedbe.

Preuzmi program u pdf formatu 261 KB

Preuzmi katalog u pdf formatu 1,61 MB