Program

18. MEÐUNARODNI FESTIVAL

KOMORNOG TEATRA

ZLATNI LAV UMAG – LEONE D’ORO UMAGO

FESTIVAL PUNOLJETNIH ODLUKA / IL FESTIVAL DELLE DECISIONI MATURE

Od 23.06. do 01.07.2017.

18th International Festival of Chamber Theatre Golden Lion Umag

18° del Festival Internazionale di sezione Teatro Leone d’oro Umago

Download program in pdf format 2,35 MB

Predstave u konkurenciji za GRAND PRIX festivala (scena kazališta)

Spettacoli in concorrenza per il GRAND PRIX (scena del teatro civico).

The performances in the competition for the Grand Prix Festival (theater scene).

DAN
GIORNO
DAY

SATI
ORE
HOURS

TEATAR
TEATRO
THEATER

PREDSTAVA
SPETTACOLI
PERFORMANCE

AUTOR I REDATELJ
AUTORE E REGIA
AUTHOR AND DIRECTOR

Petak

Venerdì

Friday

23.06.

21:00

**Ceremonijal svečanog otvaranja festivala na sceni kazališta

UMAG

HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U OSIJEKU

OSIJEK, HR

Marijan Gubin

Dražen Ferenčina

Subota

Sabato

Saturday

24.06.

12:30

* Festivalski forum – “TEATRALIJE” radijski magazin o predstavi “260 Dana ” izravno iz studija radia Eurostar

21:00

UMAG

SLOVENSKO LJUDSKO GLEDALIŠČE

CELJE, SVN

Gerhart Hauptmann

Mateja Koležnik

Nedjelja

Domenica

Sunday

25.06.

12:30

* Festivalski forum – “TEATRALIJE” radijski magazin o predstavi “Rose Bernd” izravno iz studija radia Eurostar

21:00

UMAG

MIA BEGOVIĆ

ZAGREB, HR

Autorski projekat

Mia Begović, Anita Matić Delić

Ivan Leo Lemo

Ponedjeljak

Lunedi

Monday

26.06.

12:30

Festivalski forum – “TEATRALIJE” radijski magazin o predstavi “Sve što sam prešutjela” izravno iz studija radia Eurostar

21:00

UMAG

PREŠERNOVO GLEDALIŠČE KRANJ

KRANJ, SVN

Ingmar Villqist

Alen Jelen

Utorak

Martedi

Tuesday

27.06.

12:30

* Festivalski forum – “TEATRALIJE” radijski magazin o predstavi “Helverjeva noč” izravno iz studija radia Eurostar

21:00

UMAG

ISTARSKO NARODNO KAZALIŠTE

GRADSKO KAZALIŠTE PULA

PULA, HR

Dave Simpson/Paul Farrah

Violeta Tomić

Srijeda

Marcoledi

Wednesday

28.06.

12:30

* Festivalski forum – “TEATRALIJE” radijski magazin o predstavi “Djevojačka večer” izravno iz studija radia Eurostar

21:00

UMAG

SLOVENSKO NARODNO GLEDALIŠČE NOVA GORICA

NOVA GORICA, SVN

Rainer Werner Fassbinder

Arthur Nauzyciel

Četvrtak

Giovedi

Thursday

29.06.

12:30

* Festivalski forum – “TEATRALIJE” radijski magazin o predstavi ” Grenke solze Petre von Kant ” izravno iz studija radia Eurostar

21:00

UMAG

GRADSKO KAZALIŠTE JOZA IVAKIĆ

VINKOVCI, HR

Andrew Goffman

Goran Grgić

Petak

Venerdi

Friday

30.06.

12:30

* Festivalski forum – “TEATRALIJE” radijski magazin o predstavi “Slučajni perverznjak” izravno iz studija radia Eurostar

21:00

UMAG

RADIOFONSKA FESTIVALSKA PREMIJERA HRVATSKI RADIO

PROGRAM HRVATSKE RADIO DRAME

RADIO ROMAN

FRAKTURA

ZAGREB, HR

Damir Zlatar Frey

Dejan Šorak

21:00

BRTONIGLA

GRADSKO KAZALIŠTE JOZA IVAKIĆ

VINKOVCI, HR

Andrew Goffman

Goran Grgić

Subota

Sabato

Saturday

01.07.

12:30

* Festivalski forum – “TEATRALIJE” radijski magazin o predstavi “Stanzia Grande” izravno iz studija radia Eurostar

12:00

DVORIŠTE POU A. BABIĆ UMAG

GRAND PRIX, dodjela nagrada

*Organizator zadržava pravo izmjene programa

Download program in pdf format 2,35 MB